Dla handlu

Zarządzanie Kategorią - Lorenz
Kontakt

Jeżeli chciałbyś rozpocząć współpracę z nami, jeżeli chcesz złożyć zamówienie, skontaktuj się z nami:

Infolinia: 0 801 56 73 69

 

Zarządzanie Kategorią
Perfekcyjne dostrojenie

Słone przekąski to znaczący segment rynku spożywczego. W czym tkwi jego potencjał do rozwoju? Zarządzanie Kategorią (Category Management) pomoże ci odkryć nowe możliwości dzięki strategicznemu zarządzaniu grupami produktów.

Oferujemy szyte na miarę doradztwo CM we wszystkich kwestiach związanych ze sprzedażą słonych przekąsek. Nasz zespół handlowców doradzi, jak optymalnie dobrać asortyment, odpowiednio go wyeksponować i maksymalnie wykorzystać potencjału twojego sklepu.

Zarządzanie Kategorią - Lorenz
Zarządzanie Kategorią - Lorenz
Zarządzanie Kategorią - Lorenz

Nasze analizy i rekomendacje  z zakresu zarządzania kategorią opierają się na regularnie prowadzonych badaniach konsumenckich i danych skaningowych, w połączeniu z istotnymi wskaźnikami dotyczącymi handlu i gospodarstw domowych. Analizy pomagają naszym partnerom dostrzec obszary do optymalizacji i umożliwiają im szybkie wypracowanie narzędzi do generowania wartości dodanej.

Nie zawsze oznacza to duże i skomplikowane projekty. Nawet małymi środkami można wiele zdziałać. Niezależnie od skali zastosowanych działań - naszym celem zawsze jest dotrzeć do kupującego w sposób jeszcze bardziej bezpośredni i razem z naszym partnerem handlowym zmotywować go do zakupu.

Zainteresowany?