Tak pracujemy w Lorenz

Co nas wyróżnia
Co nas wyróżnia
Co nas wyróżnia
Jesteśmy odpowiedzialni

Jeśli chcesz nadawać pomysłom realny kształt, to Lorenz jest miejscem dla Ciebie. Jesteśmy firmą rodzinną, wszyscy pracujemy ramię w ramię. Od czterech pokoleń produkujemy przekąski dla ludzi na całym świecie. Chcemy za pomocą naszych marek sprawiać, aby piękne chwile spędzane w gronie przyjaciół i rodziny były jeszcze piękniejsze. Aby temu sprostać, zarówno dzisiaj jak i jutro, każda i każdy z nas bierze odpowiedzialność za wysoką jakość naszych produktów, a także za zrównoważony i optymalny rozwój naszej firmy rodzinnej.

Myślimy nieszablonowo, próbujemy nowych rzeczy, uczymy się na błędach, świętujemy sukcesy - u nas znajdziesz przestrzeń do działania i możliwości, aby współtworzyć przyszłość przekąsek i naszej firmy - obecnie i dla przyszłych pokoleń. Czego od Ciebie oczekujemy? Że będziesz dzielić nasze wartości, angażować się, przejmować odpowiedzialność, pracować z pasją i rozwijać się razem z nami.

Praca oparta na wartościach
Praca oparta na wartościach
Praca oparta na wartościach
Silne wartości

Lorenz to około 3 000 wspaniałych ludzi pracujących w wielu krajach i lokalizacjach. Niezależnie od tego gdzie pracujemy - w zakładach produkcyjnych, w sprzedaży terenowej czy w biurach - łączą nas te same wartości.

“Dbamy o każdego, aby wszyscy mieli poczucie przynależności i czuli się dobrze.”

Każdy to znaczy my wszyscy - Ty, my, nasi konsumenci i partnerzy biznesowi. Od ponad 130 lat motorem naszych działań jest chęć sprawiania, by życie było jeszcze piękniejsze. Dbamy o to, co wspólnie udało nam się zbudować. I wiemy, że tylko wówczas tworzymy coś trwałego, gdy zmieniamy siebie. Wierzymy w przyszłość. Dlatego też zawsze odważnie podążamy nowymi drogami.

Zmiana kulturowa w Lorenz
Zmiana kulturowa w Lorenz
Zmiana kulturowa w Lorenz
Odważna zmiana kulturowa

Cały czas rozwijamy się, uczymy i doskonalimy, wprowadzając naszą firmę w kolejne pokolenia. Bazując na naszych wartościach, rozwijamy kulturę firmy. Najważniejsze są dla nas więzi międzyludzkie, współpraca i wzajemny szacunek.

New Work - Nowa Praca - u nas to nie tylko chwytliwe słówko na stronie www. Nasze cele osiągamy dzięki cennej umiejętności współpracy i uczenia się od siebie nawzajem. Poza tym działamy w społeczności: w przestrzeni rzeczywistej i wirtualnej, krajowej i międzynarodowej - ponad zespołami, działami, państwami i spółkami. Chcemy, by dla każdej i każdego z nas było jasne, w jaki sposób może przyczynić się do realizacji naszych celów i aktywnie włączyć się we wspólną pracę. Dlatego kompetencje są dla nas ważniejsze od hierarchii. Chcemy się razem doskonalić i wszystko, co robimy, robić każdego dnia trochę lepiej. Po prostu działać lepiej razem - Doing.Better.Together.

Wykorzystaj swój potencjał
Wykorzystaj swój potencjał
Wykorzystaj swój potencjał
Jak możesz wykorzystać swój potencjał

Tworzymy środowisko, w którym możesz uczyć się, pracować samodzielnie i wnosić cenny wkład do naszej firmy. Czy będzie to współpraca z naszymi rolnikami, produkcja, badania i rozwój produktu, zrównoważony rozwój, sprzedaż czy marketing - wspieramy Cię w kolejnych krokach na drodze Twojego rozwoju, oczekujemy od Ciebie otwartości na nowości i że będziesz podejmować odpowiedzialność za znajdowanie najlepszych rozwiązań - dla naszych konsumentów i środowiska, dla naszej firmy i dla Ciebie.