Twoja pierwsza praca

Pasujemy do siebie?
Pasujemy do siebie?

Masz już doświadczenie zawodowe albo chcesz je dopiero zdobyć? Doskonale! Rozpoczęcie Twojej kariery i jej rozwój są dla nas bardzo ważne. Nasze praktyki i program stażowy cieszą się dużym uznaniem wśród osób, które miały okazję brać w nich udział.

Znajdź ofertę pracy dla siebie, kliknij “Aplikuj” i prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie!

Praktyki dla uczniów
Praktyki dla uczniów
Praktyki dla uczniów
Praktyki dla uczniów w naszym zakładzie produkcyjnym

Interesują Cię praktyki w naszej firmie? Świetnie, że tu jesteś! Możesz je odbyć w naszym zakładzie produkcyjnym w Stanowicach. Przyjrzysz się, jak wygląda praca u nas i zdobędziesz praktyczne doświadczenia, które pomogą Ci odnaleźć Twoją drogę zawodową.

Skontaktuj się z nami i określ, jaki obszar zawodowy i jakie ramy czasowe praktyki Cię interesują.

Praktyki dla studentów
Praktyki dla studentów
Praktyki dla studentów
Praktyki studenckie

Chcesz połączyć wiedzę ze studiów z praktycznym doświadczeniem? Przyjdź do nas na praktyki! Ze swoim studenckim zaangażowaniem będziesz nie tylko przypatrywać się pracy profesjonalistów, ale także staniesz się pełnoprawnym członkiem któregoś z zespołów, do którego dołączysz zgodnie z Twoimi umiejętnościami. Możesz wspierać nas w zadaniach związanych z bieżącą działalnością, jak również samodzielnie prowadzić pierwsze projekty.

Każdy praktykant jest dla nas ważny, dlatego zaoferujemy Ci wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, ciekawe zadania, możliwość podejmowania odpowiedzialności oraz opiekę ze strony naszych doświadczonych ekspertów.

Oferujemy praktyki dla studentów w następujących obszarach: Zarządzanie Produkcją, Jakość, Współpraca z Rolnikami, Utrzymanie Ruchu, Ciągłe Doskonalenie (Stanowice k. Wrocławia) oraz Księgowość (Sady k. Poznania).

Staż w Lorenz
Staż w Lorenz
Staż w Lorenz
Staż w Lorenz

Kończysz studia? Świetnie, teraz dopiero robi się ciekawie! Co powiesz na program stażowy w Lorenz? Jako stażysta ukończysz 18-miesięczny program, którego zakres obejmuje najważniejsze obszary firmy. Od samego początku włączymy Cię w codzienną pracę Twojego zespołu oraz w projekty. Wsparcie otrzymasz od opiekuna stażu, który będzie na wyciągnięcie ręki podczas całego stażu. Zapewnimy Ci regularny feedback oraz szkolenia. Oferujemy programy stażowe w różnych obszarach firmy, m.in. Sprzedaży, Marketingu, Planowaniu, Produkcji, IT, Księgowości.

Ambasador Lorenz
Ambasador Lorenz
Ambasador Lorenz
Ambasador Lorenz

Jesteś studentem lub studentką i wszędzie Ciebie pełno na uczelni? Lubisz uczestniczyć w akademickich wydarzeniach i kręcą Cię media społecznościowe? Możesz zostać naszym Ambasadorem!

Współpracując z nami w tej roli zestawisz uczelnianą teorię z biznesową praktyką - zobaczysz na własne oczy, jak funkcjonuje duża organizacja i na czym polega praca ekspertów z różnych dziedzin. Dzieląc się z innymi studentami informacjami o Lorenz, a także współpracując z uczelnianymi organizacjami i wspierając nas podczas targów pracy pomożesz nam dotrzeć do tych kandydatów, których szukamy do naszego teamu. Wiedza, certyfikat i referencje, które od nas otrzymasz, z pewnością pomogą Ci w rozwoju Twojej dalszej kariery zawodowej! A wszystko to w otoczeniu pysznych snacków, których nigdy u nas nie brakuje :)

Masz już doświadczenie zawodowe?

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? W branży FMCG czujesz się jak ryba w wodzie? Przejrzyj nasze oferty pracy! Szukamy osób patrzących śmiało do przodu, osiągających cele dzięki pracy zespołowej. Możesz do nas dołączyć ze swoją wiedzą, talentem i doświadczeniem. Czeka na Ciebie wiele możliwości rozwoju i poszerzania kompetencji!

Kontakt
Kontakt
Kontakt
Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy!

Tu znajdziesz kontakt do naszego zespołu rekrutacyjnego.